top of page
  • Zdjęcie autoraKrzysztof Pietrzak

Walcząc o swoje !!!

Zaktualizowano: 24 sty 2019

Chcemy tylko tego co nam się należy jak psu buda a robią z nas - debili.

Do tej pory publikowaliśmy różne dokumenty i pisma, mając z tyłu głowy, że nie wszystko spodoba się naszym Wrogom ale znając zasady facebook-a musieliśmy ważyć słowa i cedzić dokumenty. Mimo tego, że nie złamaliśmy zasad, w ostatnich dniach, po opublikowaniu niewygodnej dla Wojewody i Jego Administracji prawdy, nasze posty zaczęły znikać a fanpage Tartak Bydgoszcz ma wstrzymaną publikację strony. Będziemy zatem teraz wszystko udostępniać tutaj a tutaj mogą nam nagwizdać :)

Teraz bez obawy zablokowania postu czy publikacji strony facebook-owej okażemy Wam z imienia i nazwiska urzędników, którzy nieźle mają za uszami w naszej sprawie a jeśli nadal będziemy traktowani jak piąte koło u wozu, będziemy dalej jechać z koksem :)

Wrzucimy niebawem pisma i dokumenty związane z Panem Jackiem Wróblewskim- pracownikiem KPUW w Bydgoszczy, który pracuje w Wydziale Bezpieczeństwa i Centrum Zarządzania Kryzysowego. Ten człowiek wielokrotnie, pomimo, że jest urzędnikiem państwowym i nigdy nasze drogi w życiu się nie skrzyżowały, obrażał mnie, moją żonę a nawet dzieci. Pomimo zawiadomienia do Prokuratury, które złożyłem, w 2018 roku, po kolejnych wyczynach Pana Wróblewskiego, Prokurator umorzył śledztwo. Chcę wierzyć, że nie jest to wynikiem przyjaźni Wróblewskiego z byłą Minister MSWiA - Panią Teresą Piotrowską ?! Teraz złożyliśmy 5 zawiadomień dołączając screeny, w których Pan Wróblewski pisze, że jestem idiotą a moją żonę nazywa kanalią. Ponadto dnia 10 grudnia podczas czynności egzekucyjnych powiedział do mojej żony, cyt. : ,, I co suko, wypier.....ą Ciebie, skończy się pajacowanie ?! "Jeśli Prokurator tym razem nie postawi Jemu zarzutów, na tyle skutecznie, że Sąd Go nie skaże, będę pisał od Ministra Sprawiedliwości aby nadzorował sprawę Wróblewskiego. Z racji tego, że Pan Wróblewski przekroczył granicę nieprzekraczalną- obraził moją żonę i znieważył dzieci, osobiście dopilnuję aby Sąd zabronił Jemu sprawowania jakiejkolwiek funkcji publicznej. Proszę o kontakt na adres e-mailowy : tartakbydgoszcz@o2.pl każdego kto wyraża zgodę aby być świadkiem do sprawy, którą wytaczamy Wróblewskiemu o zniesławienie.

Pozdrawiam serdecznie Króla Bruskiego, Wice Króla Sztybla, Królewnę Matowską oraz oczywiście Króla Popiela wraz z Królową Generalną - Czarną Mambą :)


1476 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Wyciągaliśmy rękę do zgody do Bruskiego, wypiął się na nas. Straciliśmy my, On, UM Bydgoszczy, Bydgoszczanie ! Wyciągnęliśmy rękę do zgody do Bogdanowicza, nie jest zainteresowany polubownym dogadanie

Tartak Bydgoszcz sp. z o.o.

 

Drewno to nasza pasja.

Przed nami nie ma żadnych tajemnic.

bottom of page