top of page
  • Zdjęcie autoraKrzysztof Pietrzak

Nikt nie jest ponad prawem !!!

Zaktualizowano: 24 sty 2019

Pan Jacek Wróblewski - człowiek, który nękał mnie, moją żonę, moje dzieci, poprzez ubliżanie nam, wyzywanie nas, szkalowanie, i wiele, wiele innych, od dzisiaj nie jest już pracownikiem Kujawsko Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego !!! Jest to bardzo dobra wiadomość dla nas a jednocześnie zapowiedź tego, co czeka każdego kto nas obraża, wyzywa lub zamierza to robić. Prawie 2 lata dokumentowaliśmy wyczyny Pana Wróblewskiego, znosząc Jego szykany, wyzwiska oraz opluwanie nas publiczne. Nie było to nic miłego ale w końcu sprawiedliwości stało się zadość.

Teraz, kiedy już nie jest urzędnikiem państwowym wytaczamy przeciwko Niemu ciężkie działa prawne, poprzez zawiadomienia do Prokuratury o każdej szykanie z Jego strony a ponadto z powództwa cywilnego występujemy przeciwko Niemu o naruszenie dóbr osobistych. Naszym celem jest to aby Pan Jacek Wróblewski znalazł się za kratami i aby nie miał naśladowców !!!

Dodam, że Pan Jacek Wróblewski to znajomy Pani Teresy Piotrowskiej, tej samej, która była Szefem MSWiA kiedy to ABW, podległe Jej, groziło mi 12 latami więzienia za wspieranie terroryzmu oraz znajomy Pani Moniki Matowskiej- Przewodniczącej Rady Miasta Bydgoszczy.

Prezentuję całą ekipę - szczęśliwą rodzinkę Platformy Obywatelskiej, na zdjęciu


1051 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Wyciągaliśmy rękę do zgody do Bruskiego, wypiął się na nas. Straciliśmy my, On, UM Bydgoszczy, Bydgoszczanie ! Wyciągnęliśmy rękę do zgody do Bogdanowicza, nie jest zainteresowany polubownym dogadanie

Tartak Bydgoszcz sp. z o.o.

 

Drewno to nasza pasja.

Przed nami nie ma żadnych tajemnic.

bottom of page