top of page
  • Zdjęcie autoraKrzysztof Pietrzak

Czas powiedzieć : ,, STOP " deptaniu ,, zwykłych ludzi " przez czujących się bezkarnie urzędników !

Zaktualizowano: 24 sty 2019

Zacznę swój post od tego, że potępiamy w pełni wczorajszy bandycki napad na Prezydenta Gdańska. Należy jednak sobie zadać pytanie dlaczego do tego doszło ?! Czy sprawca jest chory psychicznie czy został może, w przeszłości, potraktowany, przez czujących się bezkarnie ,, ludzi władzy " , jak bydło i w swojej bezradności z systemem postanowił tak,, wymierzyć sprawiedliwość " ?!

Przykładem tego, jak bardzo urzędnicy czują się bezkarni,jak bardzo ręka rękę myje, jest chociażby Pan Jacek Wróblewski, pracownik KPUW w Bydgoszczy, który publicznie i jawnie - nawet się z tym nie kryje, nęka mnie, moją żonę oraz moje dzieci. Pomimo, że blokuję Go przy każdym nowym profilu czy fanpage i nie widzę Jego wypowiedzi, nie uczestniczę w rozmowach z Nim, nie ma praktycznie dnia, żeby On pisząc z kimkolwiek, o czymkolwiek, nie poruszył mojego tematu lub kogoś z mojej rodziny. Miarka się jednak przebrała, w sobotę, po kolejnych wyczynach Wróblewskiego, po spotkaniu z moimi adwokatami zakładamy Jemu sprawę o stalking, nękanie, naruszenie dóbr osobistych. Z racji tego, że wiemy, iż wielokrotnie obrażał wielu z Was, prosimy o przesyłanie do nas screen-ów z Jego wypowiedziami, w których obraża kogokolwiek. Ten człowiek musi usłyszeć zarzuty prokuratorskie a Sąd musi skazać Go prawomocnie na wyrok pozbawienie wolności- bezwarunkowo !!!

Panie Jacku Wróblewski, proszę czuć się zaszczycony, poświęcimy teraz tyle czasu ile tylko będzie trzeba aby prawnie odpowiedział Pan za swoje czyny !!!
682 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Wyciągaliśmy rękę do zgody do Bruskiego, wypiął się na nas. Straciliśmy my, On, UM Bydgoszczy, Bydgoszczanie ! Wyciągnęliśmy rękę do zgody do Bogdanowicza, nie jest zainteresowany polubownym dogadanie

Tartak Bydgoszcz sp. z o.o.

 

Drewno to nasza pasja.

Przed nami nie ma żadnych tajemnic.

bottom of page